شنل:

از دو رنگ تشکیل شده است.

هر 19 دانه زنجیره یک بافت گل را تشکیل می دهد. برای اندازه گیری به نازکی و کلفتی نخ بستگی دارد فقط  به عرض 40 سانت و طول 121 سانت نیاز است.

برای شروع کار: بعد از اینکه تعداد زنجیره را زدید, 4 زنجیره برای بلندی کار رج بعد زده که 3 تا بلندی و یکی برای پایه این 3 زنجیر میباشد. روی دومین, چهارمین,ششمین,هشتمین, هر کدام جداگانه یک پایه بلند بزنید.(بدون هیچ زنجیره ای) روی نهمین زنجیره, 5 پایه بلند وروی دهمین هم 5 پایه بلند بزنیدودر ادامه یازدهمین,سیزدهمین, پانزدهمین,هفده همین پایه بلند زده واخرین پایه روی نوزدهمین زنجیره پایه بلند بزنید که این پایه شروع گل بعدی است.

                                             رج دوم: با 3 زنجیره کار را شروع کرده. روی پایه دوم و چهارم , یک پایه بلند و روی پایه های دومی و چهارمی از گل هم یک پایه بلند بزنید.در پایه پنجم از قسمت گل 5 پایه بلند زده و روی اولین پایه از قسمت دوم گل 5 پایه بلند و چهار پایه بلند دیگر را هم قرینه گل بزنیدو به نقطه وسط کار که پایه مستقیم است یک پایه بلند بز نید. این کار در تمام رج ها ادامه دارد تا اندازه کارتان به عرض 40 سانت برسد.حاشیه کار از هر 12 زنجیره تشکیل می شود. روی اولین زنجیره یک پایه کوتاه وروی ششمین زنجیره 10 پایه سوبل بزنیدو بعد روی ششمین زنجیره یک پایه کوتاه و کار را ادامه داده تا حاشیه به اتمام برسد.(حاشیه روی قسمت های عرض کار بافته می شود)

برای دوخت این شنل قسمت وصل نمایید.A و B  را به قسمت های B1 , A1  آموزش بافتنی هنرکده آریانا دی وی دی قلاب یاوری اشارپ زنانه

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 6 تير ماه، 1392 توسط admin  پرینت

مرتبط باموضوع :

 حاشیه  [ دوشنبه، 16 تير ماه، 1393 ] 1839 مشاهده
 زنانه  [ چهارشنبه، 9 مهر ماه، 1393 ] 1613 مشاهده
 طناب بافی  [ دوشنبه، 24 شهريور ماه، 1393 ] 1431 مشاهده
 زنانه  [ دوشنبه، 7 مهر ماه، 1393 ] 2286 مشاهده
 مردانه  [ دوشنبه، 3 فروردين ماه، 1394 ] 1360 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب